По головній вулиці з величною історією

Місце збору: Пасаж
Вартість: від 200 до 1200 грн

Дерибасівська - королева всіх вулиць світу цього

Вулиця-феномен, вулиця-візитівка, вулиця-легенда ... Все це було сказано про Дерибасівську в різний час різними людьми. А за що їй така слава і честь? Давайте дізнаємося разом!

Опис

Відправимося в подорож у часі

Ми побачимо, де було саме богемне тусовочне місце початку ХХ столітяь, оспіване в творах численних поетів і письменників.
Дізнаємося на відкриття якого меморіалу прилітали перші леді Франції.
Почуємо, де великий поет Олександр Пушкін написав свої ліричні рядки «Но поздно, тихо спит Одесса. И бездыханна и тепла немая ночь…»
«Пройдемося» по сторінках безсмертних романів «12 стільців» і «Золоте теля». Ці романи називають путівником по Одесі двадцятих років ХХ століття. Де ці місця? А який найцікавіший анекдот звучав про авторів романів?
З'ясуємо з чиєї протекції в Одесі на гастролях з'явилася актриса, чиї плакати й афіші в Європі безжально вирізали ножицями. А чому?

Захопимося архітектурою і пошукаємо масонські знаки

Дослідимо будинок-фотомайстерню, де по гвинтових сходах в кінці ХIX століття піднімалася «віща каурка» конячка за своїм господарем.
Дізнаємося, хто придумав собі напис на надгробній плиті «Тут помер ненажера від мистецтва».
Захопимося інтер'єрами будівлі, яке відомий одеський письменник назвав «Велике тістечко з кремом».

А також...

Під час екскурсії ми обов'язково відвідаємо дворики зі старовинними сходами і дерев'яними галереями. Заглянемо в самий колоритний двір міста, де знімався знаменитий фільм «Ліквідація» і загадковим чином потрапимо з Дерибасівської на Польський спуск.

Програма екскурсії

Зустрічаємося в зручний час «Пасаж» більше століття є одним із символів Одеси. Саме біля нього починається наша екскурсія по головній вулиці міста (день і час заздалегідь вибираємо і погоджуємо з усіма учасниками).
Наступні 2,5 години ... Гуляємо, дізнаємося нове, захоплюємося, дивуємося, сміємося і сумуємо за Одесу в душевній компанії нових друзів.
І на завершення Екскурсія закінчується біля пам'ятника Іосипу Де Рібасу. До нових зустрічей, друзі!

Чому варто піти з нами?

Ідеальна організація

Ми покажемо вам Одесу такою, якою ви її ще не бачили. Розповімо то, чого ви ще не знали. І безсумнівно закохаємо вас в це місто!

Креативні екскурсоводи

Ніяких нудних завчених текстів, типово-туристичних маршрутів або несмішних жартів. Хочете переконатися самі? Поїхали з нами!

Маленька група

Ніхто не залишиться без уваги, та й безпечну дистанцію дотримуватися легше.

Ваша безпека - наш пріоритет

Температурний скринінг

У зв'язку з пандемією, перед початком кожної екскурсії ми перевіряємо температуру у всіх учасників. При виявленні ознак ГРВІ наполягаємо на перенесення екскурсії.

Масковий режим

Ми настійно рекомендуємо використовувати медичні маски під час екскурсії.

Не більше 10 учасників

Тримайтеся на безпечній відстані, подбайте про себе та інших.

Вартість і умови

Вартість участі в груповий екскурсії - 200 грн.
Вартість участі в індивідуальній екскурсії - 1200 грн.
Кількість учасників - до 10 осіб.

В ціну входить супровід групи професійним гідом.