Одеса у всій красі

Місце збору: перетин вулиць Пушкінської та Ланжеронівської
Вартість: від 200 до 1200 грн

Є місто, яке я бачу уві сні. О, якби ж ви знали яке миле серцю!..

Одеса знаменита сонцем і морем, двориками та архітектурою, гумором і кухнею, неймовірною красою, незабутнім колоритом і талановитими людьми. На нашій великій оглядовій екскурсії ми розповімо про все потроху!

Опис

Від Алеї зірок вздовж музейного кварталу

Екскурсію «відкривають» колишній музей Морського флоту, Археологічний, Літературний і будинок Міської Думи. Тут ми дізнаємося кому належить головна зірка Алеї і що зберігається в прихованій під нею капсулою часу.
Почуємо цікаву історію відкриття першого пам'ятника в Одеському саду скульптур і не поспішаючи прогуляємося по Приморському бульвару.
Проходячи повз "Лондонської" ми обов'язково згадаємо дивовижні, зворушливі та кумедні історії про знаменитих постояльців готелю і з'ясуємо, хто з одеситів зображений на відомій картині французького імпресіоніста.

Від Дюка до палацу губернатора

Ненадовго затримаємося біля пам'ятника Дюку де Рішельє, помилуємося Потьомкінськими сходами, а потім звернемо в улюблене місце зйомок багатьох відомих фільмів - Воронцовський провулок. Тут знаходиться не тільки знаменитий будинок з однією стіною, а й старовинні дворики зі збереженими колодязями і різьбленими дверима парадних.
Фінальна точка цього відрізка шляху - елегантний палац губернатора Новоросійського краю Михайла Воронцова.

По Тещиному до Сабанеева

Кажуть, що Тещин міст отримав свою назву тому, що жив тут в ХХ столітті генерал обкому М. Синиця часто ходив по ньому до улюбленої тещі на млинці. Чи тому, що він довгий аки тещин язик. У будь-якому випадку з моста відкривається чудовий вид на море, гавань і місто. А веде він до однієї з найкрасивіших і тихих вулиць старого міста - крізь дворики з колодязями прямо до будинку-калейдоскопу.
На Сабанеева мосту «ховаються» музична школа Столярського, особняк Поммер і Одеський будинок вчених. А ще, кам'яний трехарочний міст - справжня зірка радянського кінематографа. Про це ми теж обов'язково поговоримо.

І в саме серце

Пройдемося по Катериненьській, де жила і починала свою акторську кар'єру чудова актриса Ріна Зелена.
Звернемо в улюблене місце Антона Павловича Чехова - сквер Пале Рояль.
Дізнаємося унікальні подробиці про перлину Одеси - Оперний театр.
Побачимо новий пам'ятник Банкірчіку і тінь Пушкіна.
З'ясуємо куди, коли і навіщо приїжджали перші леді Франції.
І, звичайно ж, помилуємося Міським садом і Спасо-Преображенським Собором, а також заглянемо в Пасаж.

Програма екскурсії

В комфортний час Зустрічаємося і знайомимося у Алеї зірок (перетин вулиць Пушкінської та Ланжеронівської, орієнтир - Оперний театр).
Наступних 2 години Гуляємо, милуємося містом, слухаємо цікаві історії та легенди, робимо фото на пам'ять і відпочиваємо душею!
І наостанок Закінчуємо нашу пішохідну екскурсію біля Спасо-Преображенського Собору, тепло прощаємося один з одним і плануємо нові зустрічі!

3 причини піти на екскурсію

Неймовірна краса

Маршрут по самому серцю міста не зможе залишити нікого байдужим. Де ще ви побачите таку архітектуру і почуєте стільки цікавих історій?

Маленькі групи

Ми завжди набираємо екскурсійні групи не більше 10 осіб, щоб вам було комфортно, а жодне питання до гіда не залишилося непоміченим.

Креативні екскурсоводи

Ми покажемо вам таку Одесу, про яку співають пісні і знімають фільми. Таку, якою ми її знаємо і любимо!

Ваша безпека - наша турбота

Ми піклуємося про кожного учасника: перед екскурсією обов'язковий температурний скрініг, а всіх членів групи ми просимо надягати маски і дотримуватися безпечної дистанції.

Вартість і умови

Вартість участі в груповий екскурсії - 200 грн.
Вартість індивідуальної екскурсії - 1200 грн.
Кількість учасників - до 10 осіб.

У вартість екскурсії входить супровід групи професійним гідом.