Кримінальна Одеса

Місце збору: Соборна площа
Вартість: від 200 до 1200 грн

І шо ви дивитеся на цей екран? Ідіть вже дивитися на Одесу!

Багате портове місто здавна привертало злодіїв, бандитів і аферистів усіх мастей. Їх боялися, ними захоплювалися, про них складала пісні, писали книги і навіть знімали фільми. Хочете дізнатися більше і доторкнутися до історії кримінальної Одеси? Приєднуйся до нас!

Опис

На Молдаванці музика грає...

Одеська Молдаванка - окраїна міста, де колись селилися дрібні торговці, робітники і биндюжники. Кожен з них хотів підкорити це місто, придумуючи для цього все більш зухвалі афери.
Тут народився король нальотчиків-контрабандистів Мішка Япончик, тут заснувала секретну злодійську академію Сонька Золота ручка ... А Гриша Котовський, Яша Блюмкін, Карабас ...?
Так тут багато про що можна розповісти!

А, правда, так говорили в Одесі?

Вулиця Колонтаевская 21 прославилася тим, що тут «жив» Гоцман зі знаменитого серіалу «Ліквідація», прототипом якого став не менш знаменитий в Одесі Давид Курлянд. Де правда, а де хохма, з чого все починалося і чим закінчилося розповість наш гід, історик, корінний одесит і просто хороша людина.

Місія: обдурити Лувр

Одеса завжди була знаменита талановитими людьми - губернатори і градоначальники, музиканти та актори, поети і письменники, ну і звичайно ж аферисти! На екскурсії ми дізнаємося як двом одеситам вдалося створити неймовірну підробку тіари скіфського царя і «надути» Лувр на надзвичайні в ті часи гроші «жартома»!

Місце зустрічі змінити не можна

В рамках екскурсії ми обов'язково відвідаємо не тільки колоритні «бандитські» двори, але і пройдемося затишними вуличками старої Одеси. Дізнаємося де в місті робиться вся контрабанда, чим сьогодні знаменита Молдаванка і де знаходиться пам'ятник хабарю. А також почуємо безліч неймовірних, але від цього не менш правдивих історій!

Програма екскурсії

У зручний час Збір групи в центрі міста
Наступні 3 години Пройдемося по Молдаванці до вулиці Запорізької, заглянемо в сквер Хворостина і звернемо на Розкидайлівську, через Малу Арнаутську потрапимо до в'язниці і кладовища, а потім опинимося в самому серці Французького бульвару, прогуляємося до Карантинної стіни і закінчимо екскурсію на бульварі Жванецького.
І нарешті Ні, ми не прощаемося, ми кажемо: "До нових зустрічей!"

Таки навіщо відмовляти собі в задоволенні?

Ми покажемо вам іншу Одесу

Навіть у медалі є дві сторони, а вже тим більше у такого величного міста як Одеса. Але ми доведемо, що навіть в найгіршому є щось хороше.

І не потрібно нікуди їхати

Екскурсія проходить в історичному центрі міста і його окрузі, ніяких тривалих переїздів!

Зручний час

Час екскурсії ви вибираєте самі, а її тривалість не дозволить вам втомитися або занудьгувати.

Ваша безпека - наш пріоритет

Маленькі групи

Всі наші екскурсії розраховані на маленькі групи до 10 осіб, щоб ви відчували себе комфортно і в цілковитій безпеці.

Температурний скринінг

Ми вимірюємо температуру всім учасникам екскурсії перед її початком. Тим у кого буде температура або ознаки ГРВІ, запропонуємо перенести екскурсію на іншу дату.

Масковий режим

Під час пандемії ми просимо всіх учасників екскурсії надягати медичні маски.

Вартість і умови екскурсії

Вартість участі в груповий екскурсії - 200 грн.
Вартість індивідуального туру - 1200 грн.
Кількість учасників - до 10 осіб.

У вартість туру входить супровід групи професійним гідом.